KuponperestV2
21 Ekim Cumartesi · 15:00
Brentford
3-0Maç sonucu · İY 1-0
Burnley

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,04

En olası skor

2-0

%12

Ev sahibi kazanır
%72
Beraberlik
%18
Deplasman kazanır
%10
Karşılıklı gol
%49
1.5 üst
%80
2.5 üst
%60
3.5 üst
%37

Skor olasılık matrisi

012345
04.93.71.50.40.10.0
1118.63.30.90.20.0
2129.53.71.00.20.0
39.17.22.80.70.10.0
45.14.01.60.40.10.0
52.31.80.70.20.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 91%
Dixon-Coles%89
Monte Carlo%90
Elo gücü%86
Ensemble sonucu%89

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%66
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Burnley 1456.
  • Brentford iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %72'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1690 — 1456).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%11
Güven79/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Brentford 1690.
  • Burnley deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%89
Güven79/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Burnley 1456.
  • Brentford iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %72'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%34
Güven71/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Brentford 1690.
  • Burnley deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven77/100Düşük risk
  • Simülasyonların %82'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven78/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 2,25, Burnley 0,78).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 2,04 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%83
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 2,25, Burnley 0,78).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 2,04 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 2,25, Burnley 0,78).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 2,04 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%36
Güven72/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 2,25, Burnley 0,78).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 2,04 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%19
Güven79/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 2,25, Burnley 0,78).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 2,04 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%17
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 2,25, Burnley 0,78).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 2,04 gol yedi.
  • Brentford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 2,25, Burnley 0,78).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 2,04 gol yedi.
  • Brentford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%64
Güven72/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 2,25, Burnley 0,78).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 2,04 gol yedi.
  • Brentford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven58/100Orta risk
  • Brentford son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Burnley son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%48
Güven58/100Yüksek risk
  • Brentford kalesini maçların %23'inde, Burnley %3'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %51'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,78 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%88
Güven79/100Düşük risk
  • Brentford için beklenen gol: 2,25.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Burnley deplasmanda maç başına 2,19 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%63
Güven61/100Orta risk
  • Brentford için beklenen gol: 2,25.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Burnley deplasmanda maç başına 2,19 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%40
Güven69/100Orta risk
  • Brentford için beklenen gol: 2,25.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Burnley deplasmanda maç başına 2,19 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%57
Güven62/100Orta risk
  • Burnley için beklenen gol: 0,78.
  • Deplasmanda maç başına 1,06 gol üretiyor.
  • Brentford iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%21
Güven72/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 0,78.
  • Deplasmanda maç başına 1,06 gol üretiyor.
  • Brentford iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%4
Güven81/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 0,78.
  • Deplasmanda maç başına 1,06 gol üretiyor.
  • Brentford iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%51
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,03; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,03; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%11
Güven69/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,03; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%73
Güven64/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,03; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%38
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,03; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%18
Güven67/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,03; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven68/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,70 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,03.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%51
Güven54/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,70 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,03.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Brentford — Burnley · Kuponperest