17 Ağustos Cumartesi · 18:30
Kuponperest analizi
BMÖ%60Beraberlik%21S04%20
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 1.5 üst%70
Güven53/100Orta riskModel uyumu 70%
Neden?
- Bor. Mönchengladbach için beklenen gol: 2,56.
- İç sahada maç başına 2,60 gol üretiyor.
- Schalke 04 deplasmanda maç başına 2,27 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
2,56
Beklenen gol (dep.)
1,21
Toplam beklenen gol
3,78
En olası skor
2-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven39/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Bor. Mönchengladbach 1620, Schalke 04 1628.
- Bor. Mönchengladbach iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,60 gol attı.
- Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1628).
- Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Schalke 04 1628, Bor. Mönchengladbach 1620.
- Schalke 04 deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven54/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,78 beklenen gol hesaplıyor (Bor. Mönchengladbach 2,56, Schalke 04 1,21).
- Bor. Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 1,25 gol yedi.
- Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,58 gol attı, 0,91 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven54/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,78 beklenen gol hesaplıyor (Bor. Mönchengladbach 2,56, Schalke 04 1,21).
- Bor. Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 1,25 gol yedi.
- Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,58 gol attı, 0,91 gol yedi.
- Bor. Mönchengladbach son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven46/100Yüksek risk
- Bor. Mönchengladbach son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Schalke 04 son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,78 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).