KuponperestV2
17 Ağustos Cumartesi · 18:30

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

3,77

En olası skor

2-1

%10

Ev sahibi kazanır
%67
Beraberlik
%17
Deplasman kazanır
%16
Karşılıklı gol
%64
1.5 üst
%89
2.5 üst
%73
3.5 üst
%52

Skor olasılık matrisi

012345
02.42.71.70.70.20.0
15.87.24.31.70.50.1
27.59.15.52.20.70.2
36.47.84.71.90.60.1
44.15.03.01.20.40.1
52.12.61.60.60.20.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 70%
Dixon-Coles%73
Monte Carlo%73
Geçmiş frekans%61
Ensemble sonucu%70

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%60
Güven39/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bor. Mönchengladbach 1620, Schalke 04 1628.
  • Bor. Mönchengladbach iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,60 gol attı.
  • Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1628).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%20
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Schalke 04 1628, Bor. Mönchengladbach 1620.
  • Schalke 04 deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%80
Güven54/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bor. Mönchengladbach 1620, Schalke 04 1628.
  • Bor. Mönchengladbach iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,60 gol attı.
  • Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%40
Güven37/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Schalke 04 1628, Bor. Mönchengladbach 1620.
  • Schalke 04 deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven57/100Orta risk
  • Simülasyonların %83'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%91
Güven50/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,78 beklenen gol hesaplıyor (Bor. Mönchengladbach 2,56, Schalke 04 1,21).
  • Bor. Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,58 gol attı, 0,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%84
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,78 beklenen gol hesaplıyor (Bor. Mönchengladbach 2,56, Schalke 04 1,21).
  • Bor. Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,58 gol attı, 0,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%70
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,78 beklenen gol hesaplıyor (Bor. Mönchengladbach 2,56, Schalke 04 1,21).
  • Bor. Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,58 gol attı, 0,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%48
Güven40/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,78 beklenen gol hesaplıyor (Bor. Mönchengladbach 2,56, Schalke 04 1,21).
  • Bor. Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,58 gol attı, 0,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%32
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,78 beklenen gol hesaplıyor (Bor. Mönchengladbach 2,56, Schalke 04 1,21).
  • Bor. Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,58 gol attı, 0,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%16
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,78 beklenen gol hesaplıyor (Bor. Mönchengladbach 2,56, Schalke 04 1,21).
  • Bor. Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,58 gol attı, 0,91 gol yedi.
  • Bor. Mönchengladbach son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%30
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,78 beklenen gol hesaplıyor (Bor. Mönchengladbach 2,56, Schalke 04 1,21).
  • Bor. Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,58 gol attı, 0,91 gol yedi.
  • Bor. Mönchengladbach son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%52
Güven40/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,78 beklenen gol hesaplıyor (Bor. Mönchengladbach 2,56, Schalke 04 1,21).
  • Bor. Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,58 gol attı, 0,91 gol yedi.
  • Bor. Mönchengladbach son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%61
Güven46/100Yüksek risk
  • Bor. Mönchengladbach son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Schalke 04 son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,78 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%39
Güven46/100Yüksek risk
  • Bor. Mönchengladbach kalesini maçların %17'inde, Schalke 04 %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %36'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%89
Güven59/100Orta risk
  • Bor. Mönchengladbach için beklenen gol: 2,56.
  • İç sahada maç başına 2,60 gol üretiyor.
  • Schalke 04 deplasmanda maç başına 2,27 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%70
Güven53/100Orta risk
  • Bor. Mönchengladbach için beklenen gol: 2,56.
  • İç sahada maç başına 2,60 gol üretiyor.
  • Schalke 04 deplasmanda maç başına 2,27 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%47
Güven54/100Yüksek risk
  • Bor. Mönchengladbach için beklenen gol: 2,56.
  • İç sahada maç başına 2,60 gol üretiyor.
  • Schalke 04 deplasmanda maç başına 2,27 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%60
Güven29/100Yüksek risk
  • Schalke 04 için beklenen gol: 1,21.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Bor. Mönchengladbach iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%32
Güven55/100Yüksek risk
  • Schalke 04 için beklenen gol: 1,21.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Bor. Mönchengladbach iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven67/100Yüksek risk
  • Schalke 04 için beklenen gol: 1,21.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Bor. Mönchengladbach iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%49
Güven41/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,66 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%32
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,66 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%18
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,66 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%82
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,66 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%53
Güven42/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,66 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%28
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,66 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%86
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,11 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,78.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%61
Güven45/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,11 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,78.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Bor. Mönchengladbach — Schalke 04 · Kuponperest