KuponperestV2
17 Şubat Pazartesi · 23:00
Barcelona
1-0Maç sonucu · İY 1-0
Rayo Vallecano de Madrid

Kuponperest analizi

FCB%81Beraberlik%10RAY%10

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 2.5 üst%72
Güven68/100Orta riskModel uyumu 97%

Neden?

  • Barcelona için beklenen gol: 3,72.
  • İç sahada maç başına 3,31 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano de Madrid deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

3,72

Beklenen gol (dep.)

0,92

Toplam beklenen gol

4,64

En olası skor

3-0

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%81
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Barcelona 1946, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
  • Barcelona iç sahada oynadığı 16 maçın %94'ini kazandı, maç başına 3,31 gol attı.
  • Simülasyonların %86'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%10
Güven72/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1946 — 1634).
  • Simülasyonların %8'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%10
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, Barcelona 1946.
  • Rayo Vallecano de Madrid deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %5'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%81
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,64 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 3,72, Rayo Vallecano de Madrid 0,92).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 3,13 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %86'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%19
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,64 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 3,72, Rayo Vallecano de Madrid 0,92).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 3,13 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Barcelona son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven61/100Orta risk
  • Barcelona son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,64 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Barcelona — Rayo Vallecano de Madrid · Kuponperest