KuponperestV2
17 Şubat Pazartesi · 23:00
Barcelona
1-0Maç sonucu · İY 1-0
Rayo Vallecano de Madrid

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 3 ms

Beklenen toplam gol

4,64

En olası skor

3-1

%9

Ev sahibi kazanır
%86
Beraberlik
%8
Deplasman kazanır
%5
Karşılıklı gol
%61
1.5 üst
%95
2.5 üst
%86
3.5 üst
%69

Skor olasılık matrisi

012345
01.00.80.40.10.00.0
13.53.41.50.50.10.0
26.76.22.80.90.20.0
38.37.63.51.10.20.0
47.77.13.31.00.20.0
55.75.32.40.70.20.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 97%
Dixon-Coles%72
Monte Carlo%73
Ensemble sonucu%72

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%81
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Barcelona 1946, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
  • Barcelona iç sahada oynadığı 16 maçın %94'ini kazandı, maç başına 3,31 gol attı.
  • Simülasyonların %86'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%10
Güven72/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1946 — 1634).
  • Simülasyonların %8'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%10
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, Barcelona 1946.
  • Rayo Vallecano de Madrid deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %5'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%90
Güven71/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Barcelona 1946, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
  • Barcelona iç sahada oynadığı 16 maçın %94'ini kazandı, maç başına 3,31 gol attı.
  • Simülasyonların %86'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%19
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, Barcelona 1946.
  • Rayo Vallecano de Madrid deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %5'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%90
Güven72/100Düşük risk
  • Simülasyonların %92'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,64 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 3,72, Rayo Vallecano de Madrid 0,92).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 3,13 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %86'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%94
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,64 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 3,72, Rayo Vallecano de Madrid 0,92).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 3,13 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %86'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%81
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,64 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 3,72, Rayo Vallecano de Madrid 0,92).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 3,13 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %86'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%61
Güven40/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,64 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 3,72, Rayo Vallecano de Madrid 0,92).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 3,13 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %86'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%50
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,64 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 3,72, Rayo Vallecano de Madrid 0,92).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 3,13 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %86'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%6
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,64 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 3,72, Rayo Vallecano de Madrid 0,92).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 3,13 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Barcelona son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%19
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,64 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 3,72, Rayo Vallecano de Madrid 0,92).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 3,13 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Barcelona son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%39
Güven40/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,64 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 3,72, Rayo Vallecano de Madrid 0,92).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 3,13 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Barcelona son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven61/100Orta risk
  • Barcelona son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,64 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%40
Güven61/100Yüksek risk
  • Barcelona kalesini maçların %40'inde, Rayo Vallecano de Madrid %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %39'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,92 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%98
Güven74/100Düşük risk
  • Barcelona için beklenen gol: 3,72.
  • İç sahada maç başına 3,31 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano de Madrid deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%86
Güven66/100Düşük risk
  • Barcelona için beklenen gol: 3,72.
  • İç sahada maç başına 3,31 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano de Madrid deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%72
Güven68/100Orta risk
  • Barcelona için beklenen gol: 3,72.
  • İç sahada maç başına 3,31 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano de Madrid deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%67
Güven48/100Orta risk
  • Rayo Vallecano de Madrid için beklenen gol: 0,92.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Barcelona iç sahada maç başına 0,75 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%27
Güven58/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano de Madrid için beklenen gol: 0,92.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Barcelona iç sahada maç başına 0,75 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven73/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano de Madrid için beklenen gol: 0,92.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Barcelona iç sahada maç başına 0,75 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%70
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%22
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%9
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%89
Güven62/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%62
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%27
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%92
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,60 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,64.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%73
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,60 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,64.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Barcelona — Rayo Vallecano de Madrid · Kuponperest