21 Şubat Pazar · 18:00
Kuponperest analizi
ABC%64Beraberlik%18MON%18
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 üst%75
Güven69/100Orta riskModel uyumu 90%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 4,01 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 2,68, Monza 1,33).
- Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,57 gol yedi.
- Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
Beklenen gol (ev)
2,68
Beklenen gol (dep.)
1,33
Toplam beklenen gol
4,01
En olası skor
2-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Atalanta BC 1672, Monza 1431.
- Atalanta BC iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
- Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven71/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1672 — 1431).
- Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven69/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Monza 1431, Atalanta BC 1672.
- Monza deplasmanda oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı.
- Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven69/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,01 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 2,68, Monza 1,33).
- Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,57 gol yedi.
- Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven69/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,01 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 2,68, Monza 1,33).
- Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,57 gol yedi.
- Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
- Atalanta BC son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven67/100Orta risk
- Atalanta BC son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Monza son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,01 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).