KuponperestV2
21 Şubat Pazar · 18:00
Atalanta BC
18:00Matchday 25
Monza

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 3 ms

Beklenen toplam gol

3,91

En olası skor

2-1

%10

Ev sahibi kazanır
%67
Beraberlik
%17
Deplasman kazanır
%16
Karşılıklı gol
%68
1.5 üst
%90
2.5 üst
%76
3.5 üst
%54

Skor olasılık matrisi

012345
01.92.31.60.70.20.1
14.86.54.31.90.60.2
26.58.75.82.60.90.2
35.87.75.12.30.80.2
43.95.23.41.50.50.1
52.12.81.80.80.30.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 üst

Uyum 90%
Dixon-Coles%76
Monte Carlo%76
Geçmiş frekans%73
Ensemble sonucu%75

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%64
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Atalanta BC 1672, Monza 1431.
  • Atalanta BC iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
  • Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%18
Güven71/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1672 — 1431).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%18
Güven69/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Atalanta BC 1672.
  • Monza deplasmanda oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%82
Güven73/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Atalanta BC 1672, Monza 1431.
  • Atalanta BC iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
  • Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%36
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Atalanta BC 1672.
  • Monza deplasmanda oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%82
Güven74/100Düşük risk
  • Simülasyonların %83'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,01 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 2,68, Monza 1,33).
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%90
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,01 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 2,68, Monza 1,33).
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%75
Güven69/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,01 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 2,68, Monza 1,33).
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%54
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,01 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 2,68, Monza 1,33).
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%36
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,01 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 2,68, Monza 1,33).
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%10
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,01 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 2,68, Monza 1,33).
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Atalanta BC son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%25
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,01 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 2,68, Monza 1,33).
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Atalanta BC son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%46
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,01 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 2,68, Monza 1,33).
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Atalanta BC son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%69
Güven67/100Orta risk
  • Atalanta BC son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Monza son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,01 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%31
Güven67/100Yüksek risk
  • Atalanta BC kalesini maçların %27'inde, Monza %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %32'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%91
Güven68/100Düşük risk
  • Atalanta BC için beklenen gol: 2,68.
  • İç sahada maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Monza deplasmanda maç başına 2,63 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%69
Güven51/100Orta risk
  • Atalanta BC için beklenen gol: 2,68.
  • İç sahada maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Monza deplasmanda maç başına 2,63 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%50
Güven61/100Orta risk
  • Atalanta BC için beklenen gol: 2,68.
  • İç sahada maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Monza deplasmanda maç başına 2,63 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven61/100Orta risk
  • Monza için beklenen gol: 1,33.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Atalanta BC iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%39
Güven62/100Yüksek risk
  • Monza için beklenen gol: 1,33.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Atalanta BC iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven75/100Yüksek risk
  • Monza için beklenen gol: 1,33.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Atalanta BC iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%50
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,76 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%31
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,76 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%18
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,76 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%83
Güven63/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,76 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%52
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,76 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%31
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,76 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%89
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,25 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,01.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%65
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,25 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,01.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Atalanta BC — Monza · Kuponperest