KuponperestV2
3 Mart Pazar · 18:00
Atalanta
3-1Maç sonucu · İY 2-1
ACF Fiorentina

Kuponperest analizi

ATA%67Beraberlik%17AFI%16

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 2.5 üst%60
Güven60/100Orta riskModel uyumu 94%

Neden?

  • Atalanta için beklenen gol: 3,17.
  • İç sahada maç başına 2,75 gol üretiyor.
  • ACF Fiorentina deplasmanda maç başına 1,81 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

3,17

Beklenen gol (dep.)

1,13

Toplam beklenen gol

4,30

En olası skor

3-1

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%67
Güven41/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Atalanta 1620, ACF Fiorentina 1605.
  • Atalanta iç sahada oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,75 gol attı.
  • Simülasyonların %77'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%17
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1605).
  • Simülasyonların %13'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%16
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1605, Atalanta 1620.
  • ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%76
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,30 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 3,17, ACF Fiorentina 1,13).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %81'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%24
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,30 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 3,17, ACF Fiorentina 1,13).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Atalanta son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven62/100Orta risk
  • Atalanta son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • ACF Fiorentina son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,30 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Atalanta — ACF Fiorentina · Kuponperest