KuponperestV2
3 Mart Pazar · 18:00
Atalanta
3-1Maç sonucu · İY 2-1
ACF Fiorentina

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

4,26

En olası skor

2-1

%8

Ev sahibi kazanır
%77
Beraberlik
%13
Deplasman kazanır
%10
Karşılıklı gol
%65
1.5 üst
%92
2.5 üst
%81
3.5 üst
%61

Skor olasılık matrisi

012345
01.41.50.90.30.10.0
14.24.92.71.00.30.1
26.87.74.31.60.50.1
37.28.14.61.70.50.1
45.76.53.61.40.40.1
53.64.12.30.90.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 94%
Dixon-Coles%61
Monte Carlo%59
Ensemble sonucu%60

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%67
Güven41/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Atalanta 1620, ACF Fiorentina 1605.
  • Atalanta iç sahada oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,75 gol attı.
  • Simülasyonların %77'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%17
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1605).
  • Simülasyonların %13'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%16
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1605, Atalanta 1620.
  • ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%84
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Atalanta 1620, ACF Fiorentina 1605.
  • Atalanta iç sahada oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,75 gol attı.
  • Simülasyonların %77'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%33
Güven38/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1605, Atalanta 1620.
  • ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%83
Güven60/100Orta risk
  • Simülasyonların %87'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,30 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 3,17, ACF Fiorentina 1,13).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %81'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%91
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,30 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 3,17, ACF Fiorentina 1,13).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %81'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%76
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,30 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 3,17, ACF Fiorentina 1,13).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %81'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%55
Güven40/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,30 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 3,17, ACF Fiorentina 1,13).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %81'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%42
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,30 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 3,17, ACF Fiorentina 1,13).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %81'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%9
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,30 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 3,17, ACF Fiorentina 1,13).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Atalanta son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%24
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,30 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 3,17, ACF Fiorentina 1,13).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Atalanta son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%45
Güven40/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,30 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 3,17, ACF Fiorentina 1,13).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Atalanta son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven62/100Orta risk
  • Atalanta son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • ACF Fiorentina son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,30 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%36
Güven62/100Yüksek risk
  • Atalanta kalesini maçların %30'inde, ACF Fiorentina %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %35'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%95
Güven68/100Düşük risk
  • Atalanta için beklenen gol: 3,17.
  • İç sahada maç başına 2,75 gol üretiyor.
  • ACF Fiorentina deplasmanda maç başına 1,81 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%78
Güven55/100Orta risk
  • Atalanta için beklenen gol: 3,17.
  • İç sahada maç başına 2,75 gol üretiyor.
  • ACF Fiorentina deplasmanda maç başına 1,81 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%60
Güven60/100Orta risk
  • Atalanta için beklenen gol: 3,17.
  • İç sahada maç başına 2,75 gol üretiyor.
  • ACF Fiorentina deplasmanda maç başına 1,81 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%70
Güven57/100Orta risk
  • ACF Fiorentina için beklenen gol: 1,13.
  • Deplasmanda maç başına 1,31 gol üretiyor.
  • Atalanta iç sahada maç başına 1,25 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%30
Güven60/100Yüksek risk
  • ACF Fiorentina için beklenen gol: 1,13.
  • Deplasmanda maç başına 1,31 gol üretiyor.
  • Atalanta iç sahada maç başına 1,25 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven72/100Yüksek risk
  • ACF Fiorentina için beklenen gol: 1,13.
  • Deplasmanda maç başına 1,31 gol üretiyor.
  • Atalanta iç sahada maç başına 1,25 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%62
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,89 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%25
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,89 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%13
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,89 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%85
Güven59/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,89 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%54
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,89 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%27
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,89 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%91
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,41 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,30.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%69
Güven52/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,41 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,30.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Atalanta — ACF Fiorentina · Kuponperest