11 Mayıs Cumartesi · 17:00
Kuponperest analizi
ASC%19Beraberlik%20PSA%61
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%81
Güven72/100Düşük riskModel uyumu 93%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1858, Angers SCO 1527.
- Paris Saint-Germain deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
- Simülasyonların %63'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
0,92
Beklenen gol (dep.)
1,95
Toplam beklenen gol
2,87
En olası skor
0-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Angers SCO 1527, Paris Saint-Germain 1858.
- Angers SCO iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
- Simülasyonların %17'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven71/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1527 — 1858).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1858, Angers SCO 1527.
- Paris Saint-Germain deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
- Simülasyonların %63'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven58/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 0,92, Paris Saint-Germain 1,95).
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,16 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven58/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 0,92, Paris Saint-Germain 1,95).
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,16 gol yedi.
- Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven61/100Orta risk
- Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Paris Saint-Germain son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).