Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 10 msBeklenen toplam gol
2,91
En olası skor
0-1
%12
- Ev sahibi kazanır
- %17
- Beraberlik
- %20
- Deplasman kazanır
- %63
- Karşılıklı gol
- %52
- 1.5 üst
- %76
- 2.5 üst
- %54
- 3.5 üst
- %34
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 5.7 | 11 | 11 | 7.0 | 3.4 | 1.3 |
| 1 | 5.2 | 10 | 9.9 | 6.5 | 3.1 | 1.2 |
| 2 | 2.4 | 4.7 | 4.5 | 3.0 | 1.4 | 0.6 |
| 3 | 0.7 | 1.4 | 1.4 | 0.9 | 0.4 | 0.2 |
| 4 | 0.2 | 0.3 | 0.3 | 0.2 | 0.1 | 0.0 |
| 5 | 0.0 | 0.1 | 0.1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere
Uyum 93%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Angers SCO 1527, Paris Saint-Germain 1858.
- Angers SCO iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
- Simülasyonların %17'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1527 — 1858).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1858, Angers SCO 1527.
- Paris Saint-Germain deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
- Simülasyonların %63'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Angers SCO 1527, Paris Saint-Germain 1858.
- Angers SCO iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
- Simülasyonların %17'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1858, Angers SCO 1527.
- Paris Saint-Germain deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
- Simülasyonların %63'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 0,92, Paris Saint-Germain 1,95).
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,16 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 0,92, Paris Saint-Germain 1,95).
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,16 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 0,92, Paris Saint-Germain 1,95).
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,16 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 0,92, Paris Saint-Germain 1,95).
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,16 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 0,92, Paris Saint-Germain 1,95).
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,16 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 0,92, Paris Saint-Germain 1,95).
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,16 gol yedi.
- Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 0,92, Paris Saint-Germain 1,95).
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,16 gol yedi.
- Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 0,92, Paris Saint-Germain 1,95).
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,16 gol yedi.
- Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Paris Saint-Germain son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Angers SCO kalesini maçların %30'inde, Paris Saint-Germain %47'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %48'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,92 — gol bulamama olasılığı yüksek.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Angers SCO için beklenen gol: 0,92.
- İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
- Paris Saint-Germain deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Angers SCO için beklenen gol: 0,92.
- İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
- Paris Saint-Germain deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Angers SCO için beklenen gol: 0,92.
- İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
- Paris Saint-Germain deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Paris Saint-Germain için beklenen gol: 1,95.
- Deplasmanda maç başına 1,93 gol üretiyor.
- Angers SCO iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Paris Saint-Germain için beklenen gol: 1,95.
- Deplasmanda maç başına 1,93 gol üretiyor.
- Angers SCO iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Paris Saint-Germain için beklenen gol: 1,95.
- Deplasmanda maç başına 1,93 gol üretiyor.
- Angers SCO iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,61 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,87.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,61 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,87.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.