KuponperestV2
29 Eylül Cumartesi · 20:00
Angers SCO
0-1Maç sonucu · İY 0-1
EA Guingamp

Kuponperest analizi

ASC%44Beraberlik%30EGU%26

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%75
Güven69/100Orta riskModel uyumu 93%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,53 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,49, EA Guingamp 1,04).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,49

Beklenen gol (dep.)

1,04

Toplam beklenen gol

2,53

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%44
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Angers SCO 1527, EA Guingamp 1620.
  • Angers SCO iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1527 — 1620).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%26
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: EA Guingamp 1620, Angers SCO 1527.
  • EA Guingamp deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,53 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,49, EA Guingamp 1,04).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,53 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,49, EA Guingamp 1,04).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven60/100Orta risk
  • Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • EA Guingamp son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,53 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
Angers SCO — EA Guingamp · Kuponperest