KuponperestV2
29 Eylül Cumartesi · 20:00
Angers SCO
0-1Maç sonucu · İY 0-1
EA Guingamp

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 14 ms

Beklenen toplam gol

2,51

En olası skor

1-0

%13

Ev sahibi kazanır
%46
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%26
Karşılıklı gol
%49
1.5 üst
%69
2.5 üst
%45
3.5 üst
%26

Skor olasılık matrisi

012345
08.08.34.31.50.40.1
112126.42.20.60.1
28.99.24.81.70.40.1
34.44.62.40.80.20.0
41.71.70.90.30.10.0
50.50.50.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 93%
Dixon-Coles%75
Monte Carlo%74
Geçmiş frekans%77
Ensemble sonucu%75

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%44
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Angers SCO 1527, EA Guingamp 1620.
  • Angers SCO iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1527 — 1620).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%26
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: EA Guingamp 1620, Angers SCO 1527.
  • EA Guingamp deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%74
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Angers SCO 1527, EA Guingamp 1620.
  • Angers SCO iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%56
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: EA Guingamp 1620, Angers SCO 1527.
  • EA Guingamp deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%70
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%91
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,53 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,49, EA Guingamp 1,04).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%71
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,53 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,49, EA Guingamp 1,04).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,53 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,49, EA Guingamp 1,04).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%25
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,53 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,49, EA Guingamp 1,04).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%11
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,53 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,49, EA Guingamp 1,04).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%29
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,53 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,49, EA Guingamp 1,04).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,53 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,49, EA Guingamp 1,04).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%75
Güven69/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,53 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,49, EA Guingamp 1,04).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven60/100Orta risk
  • Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • EA Guingamp son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,53 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%51
Güven60/100Orta risk
  • Angers SCO kalesini maçların %30'inde, EA Guingamp %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %51'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%76
Güven68/100Orta risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 1,49.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • EA Guingamp deplasmanda maç başına 2,29 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%38
Güven50/100Yüksek risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 1,49.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • EA Guingamp deplasmanda maç başına 2,29 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%19
Güven73/100Yüksek risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 1,49.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • EA Guingamp deplasmanda maç başına 2,29 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%63
Güven60/100Orta risk
  • EA Guingamp için beklenen gol: 1,04.
  • Deplasmanda maç başına 0,71 gol üretiyor.
  • Angers SCO iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%26
Güven62/100Yüksek risk
  • EA Guingamp için beklenen gol: 1,04.
  • Deplasmanda maç başına 0,71 gol üretiyor.
  • Angers SCO iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven75/100Yüksek risk
  • EA Guingamp için beklenen gol: 1,04.
  • Deplasmanda maç başına 0,71 gol üretiyor.
  • Angers SCO iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%33
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,53; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%44
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,53; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%23
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,53; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%68
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,53; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%31
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,53; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,53; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%74
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,42 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,53.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%40
Güven52/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,42 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,53.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Angers SCO — EA Guingamp · Kuponperest