13 Ocak Cumartesi · 15:30
Kuponperest analizi
1FC%42Beraberlik%291FC%29
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%71
Güven65/100Orta riskModel uyumu 93%
Neden?
- Güç reytingi farkı: 1. FC Köln 1537, 1. FC Heidenheim 1846 1487.
- 1. FC Köln iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
- Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,76
Beklenen gol (dep.)
1,38
Toplam beklenen gol
3,14
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven48/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: 1. FC Köln 1537, 1. FC Heidenheim 1846 1487.
- 1. FC Köln iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
- Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1537 — 1487).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: 1. FC Heidenheim 1846 1487, 1. FC Köln 1537.
- 1. FC Heidenheim 1846 deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Köln 1,76, 1. FC Heidenheim 1846 1,38).
- 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
- 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Köln 1,76, 1. FC Heidenheim 1846 1,38).
- 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
- 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
- 1. FC Köln son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Orta risk
- 1. FC Köln son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
- 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).