KuponperestV2
13 Ocak Cumartesi · 15:30
1. FC Köln
1-1Maç sonucu · İY 1-0
1. FC Heidenheim 1846

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 9 ms

Beklenen toplam gol

3,06

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%46
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%30
Karşılıklı gol
%62
1.5 üst
%82
2.5 üst
%60
3.5 üst
%38

Skor olasılık matrisi

012345
04.45.84.11.90.70.2
17.5117.23.31.20.3
26.79.36.42.91.00.3
33.95.43.81.70.60.2
41.72.41.70.80.30.1
50.60.80.60.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 93%
Dixon-Coles%70
Monte Carlo%70
Elo gücü%73
Ensemble sonucu%71

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%42
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Köln 1537, 1. FC Heidenheim 1846 1487.
  • 1. FC Köln iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
  • Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%29
Güven53/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1537 — 1487).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%29
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Heidenheim 1846 1487, 1. FC Köln 1537.
  • 1. FC Heidenheim 1846 deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%71
Güven65/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Köln 1537, 1. FC Heidenheim 1846 1487.
  • 1. FC Köln iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
  • Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%58
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Heidenheim 1846 1487, 1. FC Köln 1537.
  • 1. FC Heidenheim 1846 deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%71
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Köln 1,76, 1. FC Heidenheim 1846 1,38).
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%83
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Köln 1,76, 1. FC Heidenheim 1846 1,38).
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%61
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Köln 1,76, 1. FC Heidenheim 1846 1,38).
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%39
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Köln 1,76, 1. FC Heidenheim 1846 1,38).
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%20
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Köln 1,76, 1. FC Heidenheim 1846 1,38).
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%17
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Köln 1,76, 1. FC Heidenheim 1846 1,38).
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • 1. FC Köln son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%39
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Köln 1,76, 1. FC Heidenheim 1846 1,38).
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • 1. FC Köln son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%61
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Köln 1,76, 1. FC Heidenheim 1846 1,38).
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • 1. FC Köln son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven57/100Orta risk
  • 1. FC Köln son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%36
Güven57/100Yüksek risk
  • 1. FC Köln kalesini maçların %7'inde, 1. FC Heidenheim 1846 %3'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %38'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven70/100Düşük risk
  • 1. FC Köln için beklenen gol: 1,76.
  • İç sahada maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • 1. FC Heidenheim 1846 deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%47
Güven42/100Yüksek risk
  • 1. FC Köln için beklenen gol: 1,76.
  • İç sahada maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • 1. FC Heidenheim 1846 deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%25
Güven67/100Yüksek risk
  • 1. FC Köln için beklenen gol: 1,76.
  • İç sahada maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • 1. FC Heidenheim 1846 deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven63/100Orta risk
  • 1. FC Heidenheim 1846 için beklenen gol: 1,38.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • 1. FC Köln iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven54/100Yüksek risk
  • 1. FC Heidenheim 1846 için beklenen gol: 1,38.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • 1. FC Köln iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%16
Güven72/100Yüksek risk
  • 1. FC Heidenheim 1846 için beklenen gol: 1,38.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • 1. FC Köln iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%38
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%24
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%75
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%40
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%24
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%82
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,76 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%49
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,76 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

1. FC Köln — 1. FC Heidenheim 1846 · Kuponperest