KuponperestV2
29 Eylül Cumartesi · 15:00

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 116 ms

Beklenen toplam gol

2,54

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%47
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%26
Karşılıklı gol
%52
1.5 üst
%74
2.5 üst
%47
3.5 üst
%25

Skor olasılık matrisi

012345
08.38.74.91.80.50.1
111136.92.50.70.2
28.18.94.91.80.50.1
33.84.22.30.80.20.0
41.41.50.80.30.10.0
50.40.40.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 70%
Dixon-Coles%54
Monte Carlo%53
Geçmiş frekans%42
Ensemble sonucu%51

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%43
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Southampton 1366.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,43 gol attı.
  • Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1467 — 1366).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%31
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Southampton 1366, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Southampton deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%69
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Southampton 1366.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,43 gol attı.
  • Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%57
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Southampton 1366, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Southampton deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,41, Southampton 1,09).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Southampton son 30 maçta maç başına 1,78 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%74
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,41, Southampton 1,09).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Southampton son 30 maçta maç başına 1,78 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%49
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,41, Southampton 1,09).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Southampton son 30 maçta maç başına 1,78 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%28
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,41, Southampton 1,09).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Southampton son 30 maçta maç başına 1,78 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%10
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,41, Southampton 1,09).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Southampton son 30 maçta maç başına 1,78 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%26
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,41, Southampton 1,09).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Southampton son 30 maçta maç başına 1,78 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%51
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,41, Southampton 1,09).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Southampton son 30 maçta maç başına 1,78 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%72
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,41, Southampton 1,09).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Southampton son 30 maçta maç başına 1,78 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%55
Güven48/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Southampton son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%45
Güven48/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers kalesini maçların %13'inde, Southampton %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %48'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%76
Güven65/100Orta risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,41.
  • İç sahada maç başına 1,43 gol üretiyor.
  • Southampton deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven56/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,41.
  • İç sahada maç başına 1,43 gol üretiyor.
  • Southampton deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%17
Güven70/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,41.
  • İç sahada maç başına 1,43 gol üretiyor.
  • Southampton deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven48/100Orta risk
  • Southampton için beklenen gol: 1,09.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%30
Güven64/100Yüksek risk
  • Southampton için beklenen gol: 1,09.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven71/100Yüksek risk
  • Southampton için beklenen gol: 1,09.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%37
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%24
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%71
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%31
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%18
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%75
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,40 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%40
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,40 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Wolverhampton Wanderers — Southampton · Kuponperest