KuponperestV2
15 Eylül Pazar · 18:30

Kuponperest analizi

WOL%31Beraberlik%28NEW%41

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%69
Güven58/100Orta riskModel uyumu 67%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1625, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Newcastle United deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,33

Beklenen gol (dep.)

1,26

Toplam beklenen gol

2,59

En olası skor

1-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%31
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Newcastle United 1625.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1467 — 1625).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%41
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1625, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Newcastle United deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%49
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,33, Newcastle United 1,26).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%51
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,33, Newcastle United 1,26).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven57/100Orta risk
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Newcastle United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Wolverhampton Wanderers — Newcastle United · Kuponperest