25 Ağustos Cumartesi · 12:30
Kuponperest analizi
WWA%18Beraberlik%19MCI%63
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%82
Güven71/100Düşük riskModel uyumu 80%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Manchester City 1876, Wolverhampton Wanderers 1467.
- Manchester City deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
- Simülasyonların %65'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,01
Beklenen gol (dep.)
2,01
Toplam beklenen gol
3,02
En olası skor
1-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Manchester City 1876.
- Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,43 gol attı.
- Simülasyonların %16'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven70/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1467 — 1876).
- Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Manchester City 1876, Wolverhampton Wanderers 1467.
- Manchester City deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
- Simülasyonların %65'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven62/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,02 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,01, Manchester City 2,01).
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Manchester City son 30 maçta maç başına 2,23 gol attı, 0,90 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
2.5 alt
Toplam gol
Güven62/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,02 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,01, Manchester City 2,01).
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Manchester City son 30 maçta maç başına 2,23 gol attı, 0,90 gol yedi.
- Wolverhampton Wanderers son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven64/100Orta risk
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Manchester City son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,02 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).