KuponperestV2
27 Nisan Cumartesi · 15:00

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,62

En olası skor

3-1

%9

Ev sahibi kazanır
%71
Beraberlik
%16
Deplasman kazanır
%14
Karşılıklı gol
%59
1.5 üst
%87
2.5 üst
%70
3.5 üst
%50

Skor olasılık matrisi

012345
02.62.81.70.60.20.0
16.27.44.21.60.50.1
28.09.35.42.10.60.1
36.87.84.51.70.50.1
44.35.02.91.10.30.1
52.22.51.50.60.20.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 üst

Uyum 85%
Dixon-Coles%71
Monte Carlo%70
Geçmiş frekans%65
Ensemble sonucu%69

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%59
Güven36/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Luton Town 1620.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %71'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1467 — 1620).
  • Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%20
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Luton Town 1620, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Luton Town deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%80
Güven48/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Luton Town 1620.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %71'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%41
Güven36/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Luton Town 1620, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Luton Town deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %84'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 2,53, Luton Town 1,16).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%87
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 2,53, Luton Town 1,16).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%69
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 2,53, Luton Town 1,16).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%49
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 2,53, Luton Town 1,16).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%31
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 2,53, Luton Town 1,16).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%13
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 2,53, Luton Town 1,16).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%31
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 2,53, Luton Town 1,16).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%51
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 2,53, Luton Town 1,16).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven57/100Orta risk
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Luton Town son 30 maçının %87'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%36
Güven57/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers kalesini maçların %17'inde, Luton Town %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %41'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%89
Güven66/100Düşük risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 2,53.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Luton Town deplasmanda maç başına 2,60 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%66
Güven45/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 2,53.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Luton Town deplasmanda maç başına 2,60 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%47
Güven60/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 2,53.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Luton Town deplasmanda maç başına 2,60 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven50/100Orta risk
  • Luton Town için beklenen gol: 1,16.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%32
Güven64/100Yüksek risk
  • Luton Town için beklenen gol: 1,16.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven74/100Yüksek risk
  • Luton Town için beklenen gol: 1,16.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%54
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%33
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%13
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%79
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%48
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%26
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%88
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,07 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%61
Güven52/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,07 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Wolverhampton Wanderers — Luton Town · Kuponperest