KuponperestV2
27 Nisan Cumartesi · 15:00

Kuponperest analizi

WWA%59Beraberlik%21LTO%20

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 üst%69
Güven64/100Orta riskModel uyumu 85%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 2,53, Luton Town 1,16).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

Beklenen gol (ev)

2,53

Beklenen gol (dep.)

1,16

Toplam beklenen gol

3,69

En olası skor

2-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%59
Güven36/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Luton Town 1620.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %71'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1467 — 1620).
  • Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%20
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Luton Town 1620, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Luton Town deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%69
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 2,53, Luton Town 1,16).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%31
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 2,53, Luton Town 1,16).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven57/100Orta risk
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Luton Town son 30 maçının %87'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Wolverhampton Wanderers — Luton Town · Kuponperest