KuponperestV2
18 Mart Cumartesi · 15:00

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,29

En olası skor

1-1

%15

Ev sahibi kazanır
%36
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%36
Karşılıklı gol
%46
1.5 üst
%68
2.5 üst
%38
3.5 üst
%21

Skor olasılık matrisi

012345
010126.82.60.80.2
111137.72.90.80.2
26.57.54.31.70.50.1
32.42.81.60.60.20.0
40.70.80.50.20.10.0
50.20.20.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 92%
Dixon-Coles%60
Monte Carlo%62
Geçmiş frekans%59
Ensemble sonucu%61

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%29
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Leeds United 1653.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%32
Güven56/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1467 — 1653).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%39
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Leeds United 1653, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Leeds United deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%61
Güven54/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Leeds United 1653.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%71
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Leeds United 1653, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Leeds United deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%68
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%91
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,28 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,12, Leeds United 1,15).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Leeds United son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%70
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,28 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,12, Leeds United 1,15).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Leeds United son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%39
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,28 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,12, Leeds United 1,15).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Leeds United son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%20
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,28 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,12, Leeds United 1,15).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Leeds United son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%9
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,28 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,12, Leeds United 1,15).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Leeds United son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%30
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,28 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,12, Leeds United 1,15).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Leeds United son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%61
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,28 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,12, Leeds United 1,15).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Leeds United son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%80
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,28 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,12, Leeds United 1,15).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Leeds United son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%48
Güven58/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Leeds United son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,28 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%52
Güven58/100Orta risk
  • Wolverhampton Wanderers kalesini maçların %7'inde, Leeds United %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %54'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%65
Güven57/100Orta risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,12.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Leeds United deplasmanda maç başına 1,47 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%28
Güven63/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,12.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Leeds United deplasmanda maç başına 1,47 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven75/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,12.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Leeds United deplasmanda maç başına 1,47 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%69
Güven65/100Orta risk
  • Leeds United için beklenen gol: 1,15.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%30
Güven64/100Yüksek risk
  • Leeds United için beklenen gol: 1,15.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven76/100Yüksek risk
  • Leeds United için beklenen gol: 1,15.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%30
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,28; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%43
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,28; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%27
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,28; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%66
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,28; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%24
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,28; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%13
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,28; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%74
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,27 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,28.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%37
Güven54/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,27 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,28.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Wolverhampton Wanderers — Leeds United · Kuponperest