KuponperestV2
25 Şubat Salı · 19:30
Wolverhampton Wanderers
1-2Maç sonucu · İY 1-1
Fulham

Kuponperest analizi

WWA%46Beraberlik%27FUL%26

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 alt%62
Güven55/100Orta riskModel uyumu 67%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,40, Fulham 0,73).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,40

Beklenen gol (dep.)

0,73

Toplam beklenen gol

2,13

En olası skor

1-0

%16

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%46
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Fulham 1617.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
  • Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1467 — 1617).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%26
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fulham 1617, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Fulham deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%38
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,40, Fulham 0,73).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %35'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%62
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,40, Fulham 0,73).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%43
Güven52/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Fulham son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %39'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Wolverhampton Wanderers — Fulham · Kuponperest