30 Aralık Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
WWA%41Beraberlik%29EVE%30
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 alt%59
Güven57/100Orta riskModel uyumu 74%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,34, Everton 0,94).
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
- Everton son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,40 gol yedi.
- Wolverhampton Wanderers son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,34
Beklenen gol (dep.)
0,94
Toplam beklenen gol
2,27
En olası skor
1-0
%14
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Everton 1633.
- Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
- Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1467 — 1633).
- Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Everton 1633, Wolverhampton Wanderers 1467.
- Everton deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven57/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,34, Everton 0,94).
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
- Everton son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,40 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %37'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven57/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,34, Everton 0,94).
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
- Everton son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,40 gol yedi.
- Wolverhampton Wanderers son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven56/100Yüksek risk
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Everton son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).