Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 11 msBeklenen toplam gol
2,62
En olası skor
1-1
%13
- Ev sahibi kazanır
- %41
- Beraberlik
- %27
- Deplasman kazanır
- %32
- Karşılıklı gol
- %54
- 1.5 üst
- %74
- 2.5 üst
- %49
- 3.5 üst
- %28
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 7.8 | 9.1 | 5.6 | 2.3 | 0.7 | 0.2 |
| 1 | 10 | 13 | 7.6 | 3.1 | 0.9 | 0.2 |
| 2 | 7.1 | 8.6 | 5.2 | 2.1 | 0.6 | 0.2 |
| 3 | 3.2 | 3.9 | 2.3 | 0.9 | 0.3 | 0.1 |
| 4 | 1.1 | 1.3 | 0.8 | 0.3 | 0.1 | 0.0 |
| 5 | 0.3 | 0.4 | 0.2 | 0.1 | 0.0 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — 2.5 alt
Uyum 93%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Everton 1643.
- Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,43 gol attı.
- Simülasyonların %41'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1467 — 1643).
- Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Everton 1643, Wolverhampton Wanderers 1467.
- Everton deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Everton 1643.
- Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,43 gol attı.
- Simülasyonların %41'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Everton 1643, Wolverhampton Wanderers 1467.
- Everton deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,36, Everton 1,21).
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Everton son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,37 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,36, Everton 1,21).
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Everton son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,37 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,36, Everton 1,21).
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Everton son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,37 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,36, Everton 1,21).
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Everton son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,37 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,36, Everton 1,21).
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Everton son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,37 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,36, Everton 1,21).
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Everton son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,37 gol yedi.
- Wolverhampton Wanderers son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,36, Everton 1,21).
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Everton son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,37 gol yedi.
- Wolverhampton Wanderers son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,36, Everton 1,21).
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Everton son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,37 gol yedi.
- Wolverhampton Wanderers son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Everton son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Wolverhampton Wanderers kalesini maçların %13'inde, Everton %30'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %46'inde en az bir takım gol atamadı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,36.
- İç sahada maç başına 1,43 gol üretiyor.
- Everton deplasmanda maç başına 1,20 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,36.
- İç sahada maç başına 1,43 gol üretiyor.
- Everton deplasmanda maç başına 1,20 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,36.
- İç sahada maç başına 1,43 gol üretiyor.
- Everton deplasmanda maç başına 1,20 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Everton için beklenen gol: 1,21.
- Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
- Wolverhampton Wanderers iç sahada maç başına 1,43 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Everton için beklenen gol: 1,21.
- Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
- Wolverhampton Wanderers iç sahada maç başına 1,43 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Everton için beklenen gol: 1,21.
- Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
- Wolverhampton Wanderers iç sahada maç başına 1,43 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,44 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,57.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,44 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,57.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.