11 Mayıs Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
WWA%58Beraberlik%22CPA%20
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%80
Güven52/100Orta riskModel uyumu 27%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Crystal Palace 1557.
- Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
- Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
2,11
Beklenen gol (dep.)
0,78
Toplam beklenen gol
2,89
En olası skor
2-0
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven39/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Crystal Palace 1557.
- Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
- Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1467 — 1557).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Crystal Palace 1557, Wolverhampton Wanderers 1467.
- Crystal Palace deplasmanda oynadığı 17 maçın %24'ini kazandı.
- Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven58/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 2,11, Crystal Palace 0,78).
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
- Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 2,23 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven58/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 2,11, Crystal Palace 0,78).
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
- Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 2,23 gol yedi.
- Wolverhampton Wanderers son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven53/100Yüksek risk
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Crystal Palace son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).