20 Temmuz Cumartesi · 20:15
Kuponperest analizi
WWA%45Beraberlik%26CPA%29
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 0.5 üst%79
Güven65/100Orta riskModel uyumu 74%
Neden?
- Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,74.
- İç sahada maç başına 1,43 gol üretiyor.
- Crystal Palace deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,74
Beklenen gol (dep.)
1,04
Toplam beklenen gol
2,78
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven45/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Crystal Palace 1600.
- Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,43 gol attı.
- Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1467 — 1600).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Crystal Palace 1600, Wolverhampton Wanderers 1467.
- Crystal Palace deplasmanda oynadığı 17 maçın %35'ini kazandı.
- Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,74, Crystal Palace 1,04).
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,74, Crystal Palace 1,04).
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
- Wolverhampton Wanderers son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven56/100Orta risk
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Crystal Palace son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).