KuponperestV2
25 Ağustos Pazar · 14:00
Wolverhampton Wanderers
2-6Maç sonucu · İY 2-2
Chelsea

Kuponperest analizi

WWA%43Beraberlik%24CHE%33

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 0.5 üst%81
Güven72/100Düşük riskModel uyumu 93%

Neden?

  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,72.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Chelsea deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

1,72

Beklenen gol (dep.)

1,17

Toplam beklenen gol

2,88

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%43
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Chelsea 1675.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1467 — 1675).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%33
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1675, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Chelsea deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,72, Chelsea 1,17).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,72, Chelsea 1,17).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven61/100Orta risk
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Chelsea son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Wolverhampton Wanderers — Chelsea · Kuponperest