KuponperestV2
2 Mart Cumartesi · 15:00

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

2,65

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%51
Beraberlik
%26
Deplasman kazanır
%23
Karşılıklı gol
%52
1.5 üst
%74
2.5 üst
%49
3.5 üst
%29

Skor olasılık matrisi

012345
07.26.53.21.00.20.0
112125.41.70.40.1
2109.74.61.50.30.1
35.85.52.60.80.20.0
42.52.41.10.40.10.0
50.80.80.40.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 31%
Dixon-Coles%79
Monte Carlo%77
Elo gücü%52
Ensemble sonucu%74

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%45
Güven41/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Cardiff City 1620.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,43 gol attı.
  • Simülasyonların %51'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1467 — 1620).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%26
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cardiff City 1620, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Cardiff City deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%74
Güven48/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Cardiff City 1620.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,43 gol attı.
  • Simülasyonların %51'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%55
Güven39/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cardiff City 1620, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Cardiff City deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%72
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %74'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,71, Cardiff City 0,95).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Cardiff City son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%77
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,71, Cardiff City 0,95).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Cardiff City son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%52
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,71, Cardiff City 0,95).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Cardiff City son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%31
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,71, Cardiff City 0,95).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Cardiff City son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%13
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,71, Cardiff City 0,95).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Cardiff City son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%23
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,71, Cardiff City 0,95).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Cardiff City son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%48
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,71, Cardiff City 0,95).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Cardiff City son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%69
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,71, Cardiff City 0,95).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Cardiff City son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%55
Güven47/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Cardiff City son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%45
Güven47/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers kalesini maçların %13'inde, Cardiff City %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %48'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,95 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%79
Güven64/100Orta risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,71.
  • İç sahada maç başına 1,43 gol üretiyor.
  • Cardiff City deplasmanda maç başına 1,38 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%47
Güven49/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,71.
  • İç sahada maç başına 1,43 gol üretiyor.
  • Cardiff City deplasmanda maç başına 1,38 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%24
Güven68/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,71.
  • İç sahada maç başına 1,43 gol üretiyor.
  • Cardiff City deplasmanda maç başına 1,38 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%66
Güven52/100Orta risk
  • Cardiff City için beklenen gol: 0,95.
  • Deplasmanda maç başına 0,75 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%29
Güven56/100Yüksek risk
  • Cardiff City için beklenen gol: 0,95.
  • Deplasmanda maç başına 0,75 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven72/100Yüksek risk
  • Cardiff City için beklenen gol: 0,95.
  • Deplasmanda maç başına 0,75 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%39
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%21
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%70
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%33
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%77
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,49 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,66.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%41
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,49 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,66.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Wolverhampton Wanderers — Cardiff City · Kuponperest