Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 5 msBeklenen toplam gol
3,11
En olası skor
1-1
%12
- Ev sahibi kazanır
- %56
- Beraberlik
- %23
- Deplasman kazanır
- %21
- Karşılıklı gol
- %62
- 1.5 üst
- %83
- 2.5 üst
- %60
- 3.5 üst
- %38
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 4.4 | 4.9 | 3.0 | 1.2 | 0.4 | 0.1 |
| 1 | 8.3 | 10 | 5.9 | 2.3 | 0.7 | 0.2 |
| 2 | 8.3 | 9.8 | 5.8 | 2.3 | 0.7 | 0.2 |
| 3 | 5.4 | 6.4 | 3.8 | 1.5 | 0.4 | 0.1 |
| 4 | 2.7 | 3.2 | 1.9 | 0.7 | 0.2 | 0.1 |
| 5 | 1.1 | 1.2 | 0.7 | 0.3 | 0.1 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere
Uyum 78%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Burnley 1456.
- Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,43 gol attı.
- Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1467 — 1456).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Wolverhampton Wanderers 1467.
- Burnley deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Burnley 1456.
- Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,43 gol attı.
- Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Wolverhampton Wanderers 1467.
- Burnley deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,97, Burnley 1,19).
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Burnley son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,97 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,97, Burnley 1,19).
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Burnley son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,97 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,97, Burnley 1,19).
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Burnley son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,97 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,97, Burnley 1,19).
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Burnley son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,97 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,97, Burnley 1,19).
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Burnley son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,97 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,97, Burnley 1,19).
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Burnley son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Wolverhampton Wanderers son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,97, Burnley 1,19).
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Burnley son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Wolverhampton Wanderers son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,97, Burnley 1,19).
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Burnley son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Wolverhampton Wanderers son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Wolverhampton Wanderers kalesini maçların %13'inde, Burnley %3'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %38'inde en az bir takım gol atamadı.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,97.
- İç sahada maç başına 1,43 gol üretiyor.
- Burnley deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,97.
- İç sahada maç başına 1,43 gol üretiyor.
- Burnley deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,97.
- İç sahada maç başına 1,43 gol üretiyor.
- Burnley deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Burnley için beklenen gol: 1,19.
- Deplasmanda maç başına 1,06 gol üretiyor.
- Wolverhampton Wanderers iç sahada maç başına 1,43 gol yiyor.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Burnley için beklenen gol: 1,19.
- Deplasmanda maç başına 1,06 gol üretiyor.
- Wolverhampton Wanderers iç sahada maç başına 1,43 gol yiyor.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Burnley için beklenen gol: 1,19.
- Deplasmanda maç başına 1,06 gol üretiyor.
- Wolverhampton Wanderers iç sahada maç başına 1,43 gol yiyor.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,77 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,16.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,77 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,16.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.