24 Nisan Çarşamba · 19:45
Kuponperest analizi
WWA%39Beraberlik%25BOU%36
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 0.5 üst%81
Güven72/100Düşük riskModel uyumu 91%
Neden?
- Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,74.
- İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
- Bournemouth deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
1,74
Beklenen gol (dep.)
1,42
Toplam beklenen gol
3,16
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven49/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Bournemouth 1718.
- Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
- Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1467 — 1718).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven48/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Bournemouth 1718, Wolverhampton Wanderers 1467.
- Bournemouth deplasmanda oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı.
- Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven62/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,74, Bournemouth 1,42).
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
- Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven62/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,74, Bournemouth 1,42).
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
- Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Wolverhampton Wanderers son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven66/100Orta risk
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Bournemouth son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).