KuponperestV2
15 Aralık Cumartesi · 15:00
Wolverhampton Wanderers
2-0Maç sonucu · İY 1-0
Bournemouth

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 9 ms

Beklenen toplam gol

3,55

En olası skor

1-1

%10

Ev sahibi kazanır
%46
Beraberlik
%23
Deplasman kazanır
%32
Karşılıklı gol
%69
1.5 üst
%87
2.5 üst
%67
3.5 üst
%48

Skor olasılık matrisi

012345
03.24.53.51.80.70.2
15.99.26.93.51.30.4
26.09.06.83.41.30.4
33.96.04.52.30.90.3
41.92.92.21.10.40.1
50.81.20.90.40.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Karşılıklı gol var

Uyum 96%
Dixon-Coles%67
Monte Carlo%69
Geçmiş frekans%69
Ensemble sonucu%68

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%40
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Bournemouth 1671.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,43 gol attı.
  • Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1467 — 1671).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%33
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1671, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Bournemouth deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven50/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Bournemouth 1671.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,43 gol attı.
  • Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%60
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1671, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Bournemouth deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven69/100Orta risk
  • Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,49 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,98, Bournemouth 1,51).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%86
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,49 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,98, Bournemouth 1,51).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%65
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,49 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,98, Bournemouth 1,51).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%46
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,49 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,98, Bournemouth 1,51).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%28
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,49 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,98, Bournemouth 1,51).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%14
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,49 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,98, Bournemouth 1,51).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%35
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,49 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,98, Bournemouth 1,51).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%54
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,49 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,98, Bournemouth 1,51).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%68
Güven67/100Orta risk
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Bournemouth son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,49 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %69'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%32
Güven67/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers kalesini maçların %13'inde, Bournemouth %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %31'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven65/100Düşük risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,98.
  • İç sahada maç başına 1,43 gol üretiyor.
  • Bournemouth deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%54
Güven45/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,98.
  • İç sahada maç başına 1,43 gol üretiyor.
  • Bournemouth deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%32
Güven68/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,98.
  • İç sahada maç başına 1,43 gol üretiyor.
  • Bournemouth deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven66/100Düşük risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,51.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%46
Güven59/100Yüksek risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,51.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%20
Güven72/100Yüksek risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,51.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%37
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%26
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%78
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%48
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%31
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%86
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,95 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,49.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%58
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,95 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,49.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Wolverhampton Wanderers — Bournemouth · Kuponperest