KuponperestV2
8 Ekim Pazar · 14:00
Wolverhampton Wanderers
1-1Maç sonucu · İY 0-0
Aston Villa

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

2,50

En olası skor

1-1

%14

Ev sahibi kazanır
%34
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%38
Karşılıklı gol
%54
1.5 üst
%71
2.5 üst
%47
3.5 üst
%23

Skor olasılık matrisi

012345
08.4106.72.90.90.2
19.9138.23.51.10.3
26.17.85.02.10.70.2
32.53.22.00.90.30.1
40.81.00.60.30.10.0
50.20.20.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 62%
Dixon-Coles%65
Monte Carlo%66
Elo gücü%80
Ensemble sonucu%72

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%28
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Aston Villa 1691.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%29
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1467 — 1691).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%43
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Aston Villa 1691, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Aston Villa deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%57
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Aston Villa 1691.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%72
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Aston Villa 1691, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Aston Villa deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%71
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,22, Aston Villa 1,28).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,32 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%74
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,22, Aston Villa 1,28).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,32 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%47
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,22, Aston Villa 1,28).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,32 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%24
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,22, Aston Villa 1,28).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,32 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%11
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,22, Aston Villa 1,28).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,32 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%26
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,22, Aston Villa 1,28).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,32 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%53
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,22, Aston Villa 1,28).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,32 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%76
Güven69/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,22, Aston Villa 1,28).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,32 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven59/100Orta risk
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Aston Villa son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%47
Güven59/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers kalesini maçların %7'inde, Aston Villa %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %46'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%67
Güven56/100Orta risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,22.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Aston Villa deplasmanda maç başına 1,57 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%31
Güven58/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,22.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Aston Villa deplasmanda maç başına 1,57 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven74/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,22.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Aston Villa deplasmanda maç başına 1,57 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven68/100Orta risk
  • Aston Villa için beklenen gol: 1,28.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%37
Güven63/100Yüksek risk
  • Aston Villa için beklenen gol: 1,28.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven75/100Yüksek risk
  • Aston Villa için beklenen gol: 1,28.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%26
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,50; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%44
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,50; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%29
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,50; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%67
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,50; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%30
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,50; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,50; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%75
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,40 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,50.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%41
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,40 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,50.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Wolverhampton Wanderers — Aston Villa · Kuponperest