KuponperestV2
25 Ocak Cumartesi · 18:00
Wolverhampton Wanderers
0-1Maç sonucu · İY 0-0
Arsenal

Kuponperest analizi

WOL%16Beraberlik%22ARS%62

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%84
Güven73/100Düşük riskModel uyumu 75%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Arsenal 1881, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Arsenal deplasmanda oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı.
  • Simülasyonların %55'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,76

Beklenen gol (dep.)

1,48

Toplam beklenen gol

2,24

En olası skor

0-1

%16

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%16
Güven72/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Arsenal 1881.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %18'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1467 — 1881).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%62
Güven53/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Arsenal 1881, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Arsenal deplasmanda oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı.
  • Simülasyonların %55'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%42
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,24 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 0,76, Arsenal 1,48).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%58
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,24 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 0,76, Arsenal 1,48).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%42
Güven67/100Orta risk
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Arsenal son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,24 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %43'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Wolverhampton Wanderers — Arsenal · Kuponperest