25 Ocak Cumartesi · 18:00
Kuponperest analizi
WOL%16Beraberlik%22ARS%62
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%84
Güven73/100Düşük riskModel uyumu 75%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Arsenal 1881, Wolverhampton Wanderers 1467.
- Arsenal deplasmanda oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı.
- Simülasyonların %55'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
0,76
Beklenen gol (dep.)
1,48
Toplam beklenen gol
2,24
En olası skor
0-1
%16
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven72/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Arsenal 1881.
- Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
- Simülasyonların %18'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1467 — 1881).
- Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Arsenal 1881, Wolverhampton Wanderers 1467.
- Arsenal deplasmanda oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı.
- Simülasyonların %55'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven60/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,24 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 0,76, Arsenal 1,48).
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
- Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,24 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 0,76, Arsenal 1,48).
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
- Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
- Wolverhampton Wanderers son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven67/100Orta risk
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Arsenal son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,24 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %43'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).