20 Ekim Pazar · 13:15
Kuponperest analizi
WII%10Beraberlik%21SIT%69
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır%69
Güven54/100Orta riskModel uyumu 52%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Fortuna Sittard 1569, Willem II Tilburg 1371.
- Fortuna Sittard deplasmanda oynadığı 6 maçın %50'ini kazandı.
- Simülasyonların %74'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,03
Beklenen gol (dep.)
2,90
Toplam beklenen gol
3,93
En olası skor
1-2
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Willem II Tilburg 1371, Fortuna Sittard 1569.
- Willem II Tilburg iç sahada oynadığı 5 maçın %0'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
- Simülasyonların %10'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1371 — 1569).
- Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Fortuna Sittard 1569, Willem II Tilburg 1371.
- Fortuna Sittard deplasmanda oynadığı 6 maçın %50'ini kazandı.
- Simülasyonların %74'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven64/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,93 beklenen gol hesaplıyor (Willem II Tilburg 1,03, Fortuna Sittard 2,90).
- Willem II Tilburg son 11 maçta maç başına 0,88 gol attı, 3,71 gol yedi.
- Fortuna Sittard son 11 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,71 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.
2.5 alt
Toplam gol
Güven64/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,93 beklenen gol hesaplıyor (Willem II Tilburg 1,03, Fortuna Sittard 2,90).
- Willem II Tilburg son 11 maçta maç başına 0,88 gol attı, 3,71 gol yedi.
- Fortuna Sittard son 11 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,71 gol yedi.
- Willem II Tilburg son maçlarının %18'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Orta risk
- Willem II Tilburg son 11 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Fortuna Sittard son 11 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,93 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %69).