Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 4 msBeklenen toplam gol
5,17
En olası skor
0-4
%8
- Ev sahibi kazanır
- %2
- Beraberlik
- %4
- Deplasman kazanır
- %94
- Karşılıklı gol
- %58
- 1.5 üst
- %97
- 2.5 üst
- %89
- 3.5 üst
- %76
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 0.6 | 2.5 | 5.4 | 7.7 | 8.3 | 7.1 |
| 1 | 0.4 | 2.2 | 4.6 | 6.6 | 7.1 | 6.1 |
| 2 | 0.2 | 0.9 | 2.0 | 2.8 | 3.0 | 2.6 |
| 3 | 0.1 | 0.3 | 0.6 | 0.8 | 0.9 | 0.7 |
| 4 | 0.0 | 0.1 | 0.1 | 0.2 | 0.2 | 0.2 |
| 5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Deplasman 2.5 üst
Uyum 100%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Willem II Tilburg 1371, Feyenoord Rotterdam 1681.
- Willem II Tilburg iç sahada oynadığı 5 maçın %0'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
- Simülasyonların %2'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1371 — 1681).
- Simülasyonların %4'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Feyenoord Rotterdam 1681, Willem II Tilburg 1371.
- Feyenoord Rotterdam deplasmanda oynadığı 6 maçın %83'ini kazandı.
- Simülasyonların %94'inde deplasman kazandı.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Willem II Tilburg 1371, Feyenoord Rotterdam 1681.
- Willem II Tilburg iç sahada oynadığı 5 maçın %0'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
- Simülasyonların %2'inde ev sahibi kazandı.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Feyenoord Rotterdam 1681, Willem II Tilburg 1371.
- Feyenoord Rotterdam deplasmanda oynadığı 6 maçın %83'ini kazandı.
- Simülasyonların %94'inde deplasman kazandı.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %96'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 5,14 beklenen gol hesaplıyor (Willem II Tilburg 0,85, Feyenoord Rotterdam 4,29).
- Willem II Tilburg son 11 maçta maç başına 0,88 gol attı, 3,71 gol yedi.
- Feyenoord Rotterdam son 11 maçta maç başına 2,83 gol attı, 1,06 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %89'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 5,14 beklenen gol hesaplıyor (Willem II Tilburg 0,85, Feyenoord Rotterdam 4,29).
- Willem II Tilburg son 11 maçta maç başına 0,88 gol attı, 3,71 gol yedi.
- Feyenoord Rotterdam son 11 maçta maç başına 2,83 gol attı, 1,06 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %89'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 5,14 beklenen gol hesaplıyor (Willem II Tilburg 0,85, Feyenoord Rotterdam 4,29).
- Willem II Tilburg son 11 maçta maç başına 0,88 gol attı, 3,71 gol yedi.
- Feyenoord Rotterdam son 11 maçta maç başına 2,83 gol attı, 1,06 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %89'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 5,14 beklenen gol hesaplıyor (Willem II Tilburg 0,85, Feyenoord Rotterdam 4,29).
- Willem II Tilburg son 11 maçta maç başına 0,88 gol attı, 3,71 gol yedi.
- Feyenoord Rotterdam son 11 maçta maç başına 2,83 gol attı, 1,06 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %89'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 5,14 beklenen gol hesaplıyor (Willem II Tilburg 0,85, Feyenoord Rotterdam 4,29).
- Willem II Tilburg son 11 maçta maç başına 0,88 gol attı, 3,71 gol yedi.
- Feyenoord Rotterdam son 11 maçta maç başına 2,83 gol attı, 1,06 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %89'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 5,14 beklenen gol hesaplıyor (Willem II Tilburg 0,85, Feyenoord Rotterdam 4,29).
- Willem II Tilburg son 11 maçta maç başına 0,88 gol attı, 3,71 gol yedi.
- Feyenoord Rotterdam son 11 maçta maç başına 2,83 gol attı, 1,06 gol yedi.
- Willem II Tilburg son maçlarının %18'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 5,14 beklenen gol hesaplıyor (Willem II Tilburg 0,85, Feyenoord Rotterdam 4,29).
- Willem II Tilburg son 11 maçta maç başına 0,88 gol attı, 3,71 gol yedi.
- Feyenoord Rotterdam son 11 maçta maç başına 2,83 gol attı, 1,06 gol yedi.
- Willem II Tilburg son maçlarının %18'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 5,14 beklenen gol hesaplıyor (Willem II Tilburg 0,85, Feyenoord Rotterdam 4,29).
- Willem II Tilburg son 11 maçta maç başına 0,88 gol attı, 3,71 gol yedi.
- Feyenoord Rotterdam son 11 maçta maç başına 2,83 gol attı, 1,06 gol yedi.
- Willem II Tilburg son maçlarının %18'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Willem II Tilburg son 11 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Feyenoord Rotterdam son 11 maçının %64'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 5,14 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %69).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Willem II Tilburg kalesini maçların %0'inde, Feyenoord Rotterdam %36'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %42'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,85 — gol bulamama olasılığı yüksek.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Willem II Tilburg için beklenen gol: 0,85.
- İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
- Feyenoord Rotterdam deplasmanda maç başına 1,17 gol yiyor.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Willem II Tilburg için beklenen gol: 0,85.
- İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
- Feyenoord Rotterdam deplasmanda maç başına 1,17 gol yiyor.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Willem II Tilburg için beklenen gol: 0,85.
- İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
- Feyenoord Rotterdam deplasmanda maç başına 1,17 gol yiyor.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Feyenoord Rotterdam için beklenen gol: 4,29.
- Deplasmanda maç başına 3,50 gol üretiyor.
- Willem II Tilburg iç sahada maç başına 3,20 gol yiyor.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Feyenoord Rotterdam için beklenen gol: 4,29.
- Deplasmanda maç başına 3,50 gol üretiyor.
- Willem II Tilburg iç sahada maç başına 3,20 gol yiyor.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Feyenoord Rotterdam için beklenen gol: 4,29.
- Deplasmanda maç başına 3,50 gol üretiyor.
- Willem II Tilburg iç sahada maç başına 3,20 gol yiyor.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 2,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 5,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 2,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 5,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 2,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 5,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 2,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 5,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 2,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 5,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 2,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 5,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 2,88 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 5,14.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 2,88 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 5,14.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.