1 Eylül Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
WHA%61Beraberlik%21WWA%18
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%82
Güven66/100Düşük riskModel uyumu 75%
Neden?
- Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Wolverhampton Wanderers 1467.
- West Ham United iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
- Simülasyonların %69'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
2,22
Beklenen gol (dep.)
0,88
Toplam beklenen gol
3,10
En olası skor
2-0
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven48/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Wolverhampton Wanderers 1467.
- West Ham United iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
- Simülasyonların %69'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1577 — 1467).
- Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, West Ham United 1577.
- Wolverhampton Wanderers deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
- Simülasyonların %12'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,10 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,22, Wolverhampton Wanderers 0,88).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,42 gol yedi.
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,62 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
2.5 alt
Toplam gol
Güven60/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,10 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,22, Wolverhampton Wanderers 0,88).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,42 gol yedi.
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,62 gol yedi.
- West Ham United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven55/100Yüksek risk
- West Ham United son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,10 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).