KuponperestV2
22 Aralık Cumartesi · 15:00
West Ham United
0-2Maç sonucu · İY 0-1
Watford

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

2,97

En olası skor

2-0

%16

Ev sahibi kazanır
%82
Beraberlik
%13
Deplasman kazanır
%5
Karşılıklı gol
%34
1.5 üst
%82
2.5 üst
%59
3.5 üst
%33

Skor olasılık matrisi

012345
04.92.40.60.10.00.0
1126.31.60.30.00.0
2157.82.00.30.00.0
3136.61.70.30.00.0
48.14.21.10.20.00.0
54.12.10.50.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — İlk yarı ev sahibi önde

Uyum 55%
Monte Carlo%61
Ensemble sonucu%61

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%68
Güven38/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Watford 1620.
  • West Ham United iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %82'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1577 — 1620).
  • Simülasyonların %13'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%13
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Watford 1620, West Ham United 1577.
  • Watford deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %5'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%87
Güven51/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Watford 1620.
  • West Ham United iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %82'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%32
Güven38/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Watford 1620, West Ham United 1577.
  • Watford deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %5'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%81
Güven60/100Orta risk
  • Simülasyonların %87'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,52, Watford 0,51).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,52, Watford 0,51).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,52, Watford 0,51).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%34
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,52, Watford 0,51).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%18
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,52, Watford 0,51).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,52, Watford 0,51).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • West Ham United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,52, Watford 0,51).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • West Ham United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%66
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,52, Watford 0,51).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • West Ham United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%42
Güven43/100Yüksek risk
  • West Ham United son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Watford son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %34'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%58
Güven43/100Yüksek risk
  • West Ham United kalesini maçların %20'inde, Watford %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %66'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,51 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%90
Güven67/100Düşük risk
  • West Ham United için beklenen gol: 2,52.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Watford deplasmanda maç başına 1,69 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%69
Güven54/100Orta risk
  • West Ham United için beklenen gol: 2,52.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Watford deplasmanda maç başına 1,69 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%46
Güven60/100Yüksek risk
  • West Ham United için beklenen gol: 2,52.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Watford deplasmanda maç başına 1,69 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%44
Güven46/100Yüksek risk
  • Watford için beklenen gol: 0,51.
  • Deplasmanda maç başına 0,50 gol üretiyor.
  • West Ham United iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%11
Güven65/100Yüksek risk
  • Watford için beklenen gol: 0,51.
  • Deplasmanda maç başına 0,50 gol üretiyor.
  • West Ham United iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%1
Güven73/100Yüksek risk
  • Watford için beklenen gol: 0,51.
  • Deplasmanda maç başına 0,50 gol üretiyor.
  • West Ham United iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%61
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%32
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%7
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%41
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%13
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,70 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,04.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%48
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,70 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,04.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

West Ham United — Watford · Kuponperest