4 Mayıs Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
WHA%60Beraberlik%20SOU%19
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%81
Güven71/100Düşük riskModel uyumu 95%
Neden?
- Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Southampton 1366.
- West Ham United iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
- Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,16
Beklenen gol (dep.)
0,85
Toplam beklenen gol
3,01
En olası skor
2-0
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven45/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Southampton 1366.
- West Ham United iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
- Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven69/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1577 — 1366).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Southampton 1366, West Ham United 1577.
- Southampton deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,16, Southampton 0,85).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Southampton son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 1,37 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,16, Southampton 0,85).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Southampton son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 1,37 gol yedi.
- West Ham United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven47/100Yüksek risk
- West Ham United son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Southampton son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).