12 Kasım Pazar · 14:00
Kuponperest analizi
WHA%47Beraberlik%24NFO%29
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 0.5 üst%89
Güven68/100Düşük riskModel uyumu 88%
Neden?
- West Ham United için beklenen gol: 2,07.
- İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
- Nottingham Forest deplasmanda maç başına 1,56 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
2,07
Beklenen gol (dep.)
1,48
Toplam beklenen gol
3,55
En olası skor
2-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven47/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Nottingham Forest 1628.
- West Ham United iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
- Simülasyonların %51'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1577 — 1628).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1628, West Ham United 1577.
- Nottingham Forest deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven58/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,07, Nottingham Forest 1,48).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,51 gol yedi.
- Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,33 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven58/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,07, Nottingham Forest 1,48).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,51 gol yedi.
- Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,33 gol yedi.
- West Ham United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven60/100Orta risk
- West Ham United son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Nottingham Forest son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).