KuponperestV2
5 Nisan Çarşamba · 20:00
West Ham United
1-5Maç sonucu · İY 1-2
Newcastle United

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

2,58

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%51
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%28
Karşılıklı gol
%50
1.5 üst
%75
2.5 üst
%49
3.5 üst
%25

Skor olasılık matrisi

012345
07.27.33.91.40.40.1
111126.32.20.60.1
29.09.55.01.80.50.1
34.85.12.70.90.30.1
41.92.01.10.40.10.0
50.60.60.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 78%
Dixon-Coles%72
Monte Carlo%75
Geçmiş frekans%66
Ensemble sonucu%72

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%46
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Newcastle United 1626.
  • West Ham United iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %51'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1577 — 1626).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%30
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1626, West Ham United 1577.
  • Newcastle United deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%70
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Newcastle United 1626.
  • West Ham United iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %51'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%54
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1626, West Ham United 1577.
  • Newcastle United deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,60, Newcastle United 1,06).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%77
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,60, Newcastle United 1,06).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%51
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,60, Newcastle United 1,06).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%28
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,60, Newcastle United 1,06).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%12
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,60, Newcastle United 1,06).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%23
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,60, Newcastle United 1,06).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • West Ham United son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%49
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,60, Newcastle United 1,06).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • West Ham United son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%72
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,60, Newcastle United 1,06).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • West Ham United son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven53/100Yüksek risk
  • West Ham United son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Newcastle United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%47
Güven53/100Yüksek risk
  • West Ham United kalesini maçların %13'inde, Newcastle United %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %50'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven63/100Orta risk
  • West Ham United için beklenen gol: 1,60.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Newcastle United deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%46
Güven57/100Yüksek risk
  • West Ham United için beklenen gol: 1,60.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Newcastle United deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%22
Güven70/100Yüksek risk
  • West Ham United için beklenen gol: 1,60.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Newcastle United deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%68
Güven56/100Orta risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 1,06.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • West Ham United iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%32
Güven53/100Yüksek risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 1,06.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • West Ham United iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven71/100Yüksek risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 1,06.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • West Ham United iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%35
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%44
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%20
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%68
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%32
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,49 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,66.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%44
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,49 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,66.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

West Ham United — Newcastle United · Kuponperest