KuponperestV2
29 Eylül Cumartesi · 12:30
West Ham United
3-1Maç sonucu · İY 2-0
Manchester United

Kuponperest analizi

WHA%46Beraberlik%24MUN%29

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 0.5 üst%83
Güven72/100Düşük riskModel uyumu 95%

Neden?

  • West Ham United için beklenen gol: 1,75.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Manchester United deplasmanda maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,75

Beklenen gol (dep.)

1,14

Toplam beklenen gol

2,89

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%46
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Manchester United 1713.
  • West Ham United iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1577 — 1713).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%29
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1713, West Ham United 1577.
  • Manchester United deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,75, Manchester United 1,14).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,75, Manchester United 1,14).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • West Ham United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven56/100Orta risk
  • West Ham United son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Manchester United son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).
West Ham United — Manchester United · Kuponperest