Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 6 msBeklenen toplam gol
2,87
En olası skor
1-1
%10
- Ev sahibi kazanır
- %31
- Beraberlik
- %25
- Deplasman kazanır
- %45
- Karşılıklı gol
- %56
- 1.5 üst
- %78
- 2.5 üst
- %56
- 3.5 üst
- %34
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 5.7 | 8.5 | 6.8 | 3.6 | 1.4 | 0.4 |
| 1 | 7.1 | 12 | 9.0 | 4.7 | 1.9 | 0.6 |
| 2 | 4.8 | 7.6 | 6.0 | 3.1 | 1.2 | 0.4 |
| 3 | 2.1 | 3.4 | 2.6 | 1.4 | 0.5 | 0.2 |
| 4 | 0.7 | 1.1 | 0.9 | 0.5 | 0.2 | 0.1 |
| 5 | 0.2 | 0.3 | 0.2 | 0.1 | 0.0 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere
Uyum 57%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Manchester City 1876.
- West Ham United iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
- Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1577 — 1876).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Manchester City 1876, West Ham United 1577.
- Manchester City deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
- Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Manchester City 1876.
- West Ham United iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
- Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Manchester City 1876, West Ham United 1577.
- Manchester City deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
- Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,32, Manchester City 1,58).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Manchester City son 30 maçta maç başına 2,23 gol attı, 0,90 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,32, Manchester City 1,58).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Manchester City son 30 maçta maç başına 2,23 gol attı, 0,90 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,32, Manchester City 1,58).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Manchester City son 30 maçta maç başına 2,23 gol attı, 0,90 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,32, Manchester City 1,58).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Manchester City son 30 maçta maç başına 2,23 gol attı, 0,90 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,32, Manchester City 1,58).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Manchester City son 30 maçta maç başına 2,23 gol attı, 0,90 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,32, Manchester City 1,58).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Manchester City son 30 maçta maç başına 2,23 gol attı, 0,90 gol yedi.
- West Ham United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,32, Manchester City 1,58).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Manchester City son 30 maçta maç başına 2,23 gol attı, 0,90 gol yedi.
- West Ham United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,32, Manchester City 1,58).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Manchester City son 30 maçta maç başına 2,23 gol attı, 0,90 gol yedi.
- West Ham United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- West Ham United son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Manchester City son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- West Ham United kalesini maçların %20'inde, Manchester City %43'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %44'inde en az bir takım gol atamadı.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- West Ham United için beklenen gol: 1,32.
- İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
- Manchester City deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- West Ham United için beklenen gol: 1,32.
- İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
- Manchester City deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- West Ham United için beklenen gol: 1,32.
- İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
- Manchester City deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Manchester City için beklenen gol: 1,58.
- Deplasmanda maç başına 2,13 gol üretiyor.
- West Ham United iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Manchester City için beklenen gol: 1,58.
- Deplasmanda maç başına 2,13 gol üretiyor.
- West Ham United iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Manchester City için beklenen gol: 1,58.
- Deplasmanda maç başına 2,13 gol üretiyor.
- West Ham United iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,62 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,90.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,62 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,90.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.