29 Nisan Pazar · 14:15
Kuponperest analizi
WHA%29Beraberlik%23MCI%48
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%71
Güven62/100Orta riskModel uyumu 57%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Manchester City 1877, West Ham United 1577.
- Manchester City deplasmanda oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı.
- Simülasyonların %44'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,22
Beklenen gol (dep.)
1,44
Toplam beklenen gol
2,66
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Manchester City 1877.
- West Ham United iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
- Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven71/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1577 — 1877).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Manchester City 1877, West Ham United 1577.
- Manchester City deplasmanda oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı.
- Simülasyonların %44'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,22, Manchester City 1,44).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,42 gol yedi.
- Manchester City son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 0,89 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
2.5 alt
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,22, Manchester City 1,44).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,42 gol yedi.
- Manchester City son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 0,89 gol yedi.
- West Ham United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven65/100Orta risk
- West Ham United son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Manchester City son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).