16 Mart Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
WHA%72Beraberlik%17HTO%11
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 2.5 üst%56
Güven61/100Orta riskModel uyumu 94%
Neden?
- West Ham United için beklenen gol: 2,87.
- İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
- Huddersfield Town deplasmanda maç başına 2,27 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
2,87
Beklenen gol (dep.)
0,55
Toplam beklenen gol
3,41
En olası skor
2-0
%14
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven42/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Huddersfield Town 1620.
- West Ham United iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
- Simülasyonların %86'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1577 — 1620).
- Simülasyonların %10'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Huddersfield Town 1620, West Ham United 1577.
- Huddersfield Town deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %3'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven61/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,87, Huddersfield Town 0,55).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Huddersfield Town son 30 maçta maç başına 0,54 gol attı, 2,09 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
2.5 alt
Toplam gol
Güven61/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,87, Huddersfield Town 0,55).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Huddersfield Town son 30 maçta maç başına 0,54 gol attı, 2,09 gol yedi.
- West Ham United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven55/100Yüksek risk
- West Ham United son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Huddersfield Town son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %39'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).