Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 24 msBeklenen toplam gol
2,65
En olası skor
1-0
%13
- Ev sahibi kazanır
- %66
- Beraberlik
- %21
- Deplasman kazanır
- %13
- Karşılıklı gol
- %42
- 1.5 üst
- %74
- 2.5 üst
- %50
- 3.5 üst
- %27
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 7.1 | 4.6 | 1.6 | 0.4 | 0.1 | 0.0 |
| 1 | 14 | 9.5 | 3.2 | 0.7 | 0.1 | 0.0 |
| 2 | 14 | 9.3 | 3.2 | 0.7 | 0.1 | 0.0 |
| 3 | 9.1 | 6.2 | 2.1 | 0.5 | 0.1 | 0.0 |
| 4 | 4.5 | 3.0 | 1.0 | 0.2 | 0.0 | 0.0 |
| 5 | 1.8 | 1.2 | 0.4 | 0.1 | 0.0 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere
Uyum 47%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Fulham 1590.
- West Ham United iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
- Simülasyonların %66'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1577 — 1590).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Fulham 1590, West Ham United 1577.
- Fulham deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
- Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Fulham 1590.
- West Ham United iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
- Simülasyonların %66'inde ev sahibi kazandı.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Fulham 1590, West Ham United 1577.
- Fulham deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
- Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,98, Fulham 0,68).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,98, Fulham 0,68).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,98, Fulham 0,68).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,98, Fulham 0,68).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,98, Fulham 0,68).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,98, Fulham 0,68).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
- West Ham United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,98, Fulham 0,68).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
- West Ham United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,98, Fulham 0,68).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
- West Ham United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- West Ham United son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Fulham son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- West Ham United kalesini maçların %20'inde, Fulham %17'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %58'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,68 — gol bulamama olasılığı yüksek.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- West Ham United için beklenen gol: 1,98.
- İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
- Fulham deplasmanda maç başına 1,50 gol yiyor.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- West Ham United için beklenen gol: 1,98.
- İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
- Fulham deplasmanda maç başına 1,50 gol yiyor.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- West Ham United için beklenen gol: 1,98.
- İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
- Fulham deplasmanda maç başına 1,50 gol yiyor.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Fulham için beklenen gol: 0,68.
- Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
- West Ham United iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Fulham için beklenen gol: 0,68.
- Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
- West Ham United iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Fulham için beklenen gol: 0,68.
- Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
- West Ham United iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,49 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,66.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,49 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,66.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.