3 Aralık Pazar · 14:00
Kuponperest analizi
WHA%57Beraberlik%22CPA%20
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%80
Güven60/100Orta riskModel uyumu 63%
Neden?
- Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Crystal Palace 1557.
- West Ham United iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
- Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,04
Beklenen gol (dep.)
0,84
Toplam beklenen gol
2,87
En olası skor
2-0
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven45/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Crystal Palace 1557.
- West Ham United iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
- Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1577 — 1557).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Crystal Palace 1557, West Ham United 1577.
- Crystal Palace deplasmanda oynadığı 17 maçın %24'ini kazandı.
- Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven54/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,04, Crystal Palace 0,84).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
- Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 2,23 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven54/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,04, Crystal Palace 0,84).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
- Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 2,23 gol yedi.
- West Ham United son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven54/100Yüksek risk
- West Ham United son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Crystal Palace son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).