8 Aralık Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
WHA%59Beraberlik%21CPA%20
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%80
Güven56/100Orta riskModel uyumu 46%
Neden?
- Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Crystal Palace 1600.
- West Ham United iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
- Simülasyonların %69'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,22
Beklenen gol (dep.)
0,85
Toplam beklenen gol
3,08
En olası skor
2-0
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven40/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Crystal Palace 1600.
- West Ham United iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
- Simülasyonların %69'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1577 — 1600).
- Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Crystal Palace 1600, West Ham United 1577.
- Crystal Palace deplasmanda oynadığı 17 maçın %35'ini kazandı.
- Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven54/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,22, Crystal Palace 0,85).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
2.5 alt
Toplam gol
Güven54/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,22, Crystal Palace 0,85).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
- West Ham United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven50/100Yüksek risk
- West Ham United son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Crystal Palace son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).