KuponperestV2
1 Temmuz Pazartesi · 20:15
West Ham United
3-2Maç sonucu · İY 1-1
Chelsea

Kuponperest analizi

WHA%58Beraberlik%20CHE%22

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 1.5 üst%68
Güven54/100Orta riskModel uyumu 57%

Neden?

  • West Ham United için beklenen gol: 2,46.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Chelsea deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,46

Beklenen gol (dep.)

1,04

Toplam beklenen gol

3,49

En olası skor

2-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%58
Güven35/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Chelsea 1666.
  • West Ham United iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %70'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1577 — 1666).
  • Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%22
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1666, West Ham United 1577.
  • Chelsea deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%71
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,49 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,46, Chelsea 1,04).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 alt

Toplam gol

%29
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,49 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,46, Chelsea 1,04).
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • West Ham United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%61
Güven56/100Orta risk
  • West Ham United son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Chelsea son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,49 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
West Ham United — Chelsea · Kuponperest