10 Mart Pazar · 14:00
Kuponperest analizi
WHA%63Beraberlik%23BUR%15
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%85
Güven71/100Düşük riskModel uyumu 84%
Neden?
- Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Burnley 1456.
- West Ham United iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
- Simülasyonların %68'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
2,57
Beklenen gol (dep.)
1,15
Toplam beklenen gol
3,72
En olası skor
2-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Burnley 1456.
- West Ham United iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
- Simülasyonların %68'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1577 — 1456).
- Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Burnley 1456, West Ham United 1577.
- Burnley deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven65/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,57, Burnley 1,15).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,51 gol yedi.
- Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven65/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,57, Burnley 1,15).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,51 gol yedi.
- Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
- West Ham United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven61/100Orta risk
- West Ham United son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).